Модульне орігамі для початківців з паперу: покрокові схеми складання своїми руками орігамі з модулів (120 фото-прикладів)

Модульне орігамі для початківців з паперу (білого або кольорового): вчимося робити і збирати з модулів лебедя, вазу, собаку або квіти

Мода на те, щоб створювати паперові фігурки, взагалі, як і малювати на ній, формувалася поступово. Спочатку папір застосовували лише для листа, і лише за кілька сотень років способи його використання збільшилися.

Модульне орігамі зародилося в Китаї, його ідея полягає в тому, щоби збирати фігури з окремих модулів (частин). У це заняття можуть сильно втягнутися як дорослі, так і діти. У цій статті ми поділимося з вами докладними інструкціями зі збирання фігур модульного орігамі.

Найпростіший куб у техніці орігамі

Для початку варто спробувати зібрати куб з модулів, таким чином ви зможете познайомитися з цією технікою орігамі. Надалі ви вже зможете розпочати складні фігури.

Як збирається куб:

  1. Підготуйте на робочому столі 6 однакових квадратних листочків із щільного паперу.
  2. Потому по черзі зігніть кожен листочок навпіл, після чого розігніть назад.
  3. Далі краї кожного листа загорніть до серединного згину.
  4. Теперь візьміть правий кут заготовки, а потім підверніть його всередину лівої частини, добре прогладьте згин. Розгорніть заготовку на 180 градусів за годинниковою стрілкою, після чого зробіть з нею аналогічну дію.Таку роботу слід зробити з кожним окремим паперовим елементом.
  5. Зараз залишається лише перевернути всі заготовки, а потім відігнути у них трикутні куточки. Зробити це потрібно так, щоб у центрі залишився рівний квадрат, а трикутники, що утворилися, будуть надалі вставлятися в пази для складання.
  6. Починайте вставляти куточки модульних елементів один в одного, заштовхувати їх слід з того боку, де паз широко відкривається під час розпрямлення. Куб готовий!