Як звязати кардиган спицями для жінки: модні моделі з описом схем для початківців. Вяжемо кардиган для повних жінок 56-58 розміру

Як пов’язати кардиган спицями покроково: поради щодо вибору фасону, матеріалів, спиць та моделі + схеми в’язки гарного кардигану

Жіночий кардиган вигідніше в’язати спицями. Він пропонує практичність та теплоту легко поєднується з іншим одягом: спідницями, сукнями, брюками. Тому вважається універсальною частиною гардеробу будь-якої модниці.

Щоб не переплачувати за модні види кардиганів, варто навчитися самостійно в’язати це корисне вбрання для будь-якого випадку та мети.

Для цього потрібно розібратися в його структурі та на основі прикладів поступово пробувати в’язати у вільний час як хобі або додатковий заробіток, оскільки хороші вироби легко продати за гідні гроші.

Особливості будови кардигану

Процес в’язання кардигана спицями багато в чому схожий на виготовлення кофточки для жінки. Фактично «Карді» це різновид кофти чи жакета.

Відмінності кардигану:

  • Практично завжди володіє вільним кроєм;
  • Немає коміра;
  • На передній частині дві полички;
  • Використовується глибокий виріз;
  • Застосовуються великі кишені.

Варто виділити, що назва «Cardigan» запозичена з англійської мови від прізвища британського лорда та генерала Дж. Т. Кардігана.

Імовірно, він один з перших почав носити зверху камзола додаткову накидку вільного типу. Фактично це був ще один легкий камзол, який використовувався у відкритому або застебнутому на гудзики вигляді.

Як сьогодні в’яжуть жіночий кардиган:

  • На основі овального або V-подібного вирізу;
  • Із застосуванням застібки на основі гудзиків або блискавки.

Жіночі кардигани можуть мати будь-яку довжину. Бувають моделі до талії, стегон, середньої частини литок або нижче. Можна навчитися в’язати всі варіанти, оскільки різниця в основному лише розмірах. Але модифікація Over-size відрізняється збільшеним об’ємом виріб ніби ширяє в повітрі.