Як плести фенечки з муліне: схеми плетіння для початківців з 2, 3, 4, 5 та 6 ниток. Інструкція, як навчитися плести браслет своїми руками

Як плести фенечки з муліне, ниток, бісеру, гумок? Дуже прості та зрозумілі способи плетіння гарних браслетів для початківців

Слово «фенечка» у перекладі з англійської означає «предмет». Насправді це прикраса, яку у багатьох країнах світу називають «браслет дружби». Його дарують близьким друзям.

Існує повір’я: браслет зав’язують трьома вузлами на зап’ясті і в цей момент потрібно загадати бажання, яке неодмінно здійсниться.

Хто придумав фенечки

Батьківщиною «браслету дружби» є США. Такі самі символічні прикраси мали деякі індіанські племена. Індіанці ретельно підбирали кольори ниток і візерунки для плетіння, які вони вважали оберегами, що дають їм сили, мудрість та заступництво духів.

Історія стверджує, що й у стародавньому Китаї існували плетені вироби.

Так само красиві візерунки плели араби, що вигадали макраме. Захоплення технікою плетіння макраме поширене на весь світ.

У наш час є безліч плетених виробів у вигляді поясів, намист, всіляких пов’язок. Але найпопулярнішою окрасою залишається фенечка.