Вязані шкарпетки спицями зі схемами для дітей. Покроковий майстер-клас для початківців з цікавими візерунками пінеток, 110 фото

Красиві в’язані шкарпетки спицями зі схемами для дітей (110 фото): вчимося в’язати гольфи, пінетки, тапочки для дітей та новонароджених

Носочки – популярний для холодної пори року в’язаний аксесуар. Діти часто опираються використанню колючих вовняних виробів. Змінити ситуацію просто: достатньо пов’язати гарні шкарпетки, відмовитися від яких виявиться складно.

Змінити класичний виріб можна в процесі в’язання або оформлення. Доступні різні способи та схеми, кожен для себе вибирає найбільш вдалий варіант.

Вибір пряжі для в’язаних шкарпеток

Найкращі шкарпетки для холодів в’яжуть із вовни. Склад пряжі може бути натуральним або частково синтетичним.

Для дитячих виробів краще брати м’яку шерсть, яка має мінімальну шпильку.

  • Це меринос, мохер та інші аналогічні види. Найкращий зігріваючий та лікувальний ефект матиме натуральна шерсть без зайвих обробок та добавок.
  • Таку можна придбати у пасмах чи клубках, але продається вона не скрізь. Шкарпетки рідко носять на голі ноги, тому колючість натуральної вовни буде не такою помітною.
  • Якщо у дитини підвищена чутливість або алергія, можна спробувати козячу шерсть. Вона м’якша, залишає приємніші враження.

Підхожу для шкарпеток вовну вдасться придбати в будь-якому рукодельному магазині. Там зазвичай пропонують півшерсть із додаванням акрилу.

До складу пряжі можуть входити різні інші добавки для збільшення міцності, зносостійкості.

Отдельну нитку можна ввести у в’язання власноруч, виконуючи ділянку п’яти, стопи. Роботу виконують як спицями, так і гачком. Існують різні способи в’язання шкарпеток на кожному з цих інструментів.