Звязати шапку з вушками: 45 схем моделей з фото та описом, як звязати шапку своїми руками для жінки чи дівчинки

Зв’язати шапку з вушками для жінок спицями та гачком покроково. Урок рукоділля з докладним описом схем котошапок (85 фото)

Нерідко піднімають настрій дуже симпатичні. На перший погляд, незначні деталі, як, наприклад, котячі вушка на шапочці. Причому носити її можуть як дівчатка, так і хлопці. Нерідко можна зустріти такий оригінальний головний убір на зовсім молоденьких дівчатах, виняток не становлять і більш дорослі представниці прекрасної статі.

Приступаючи до виготовлення такого приємного атрибуту. Бажання зробити його якнайцікавіше, з’являється само собою, як і піднятий настрій. Для цього знадобиться мати під рукою опис моделі, що сподобалася, а також необхідну кількість пряжі улюбленого відтінку, поряд зі спицями відповідного розміру.

Особливості шапочок з «вушками»

Перше питання зазвичай зводиться до визначення, які саме вушка вам найбільше до вподоби. В основному перевага надається котячим, поряд з ведмежими, а також вушками хитрої лисички. Для них є чимало розроблених схем для в’язання.

  • Найпростіша шапка з такою ігровою деталлю стає надзвичайно привабливою.
  • Їх можна побачити і на головному уборі для новонародженого, і на дітях старшого віку. Нерідко вони прикрашають шапочки жінок і навіть чоловіків.

Предбачені навіть тепліші моделі з «вухами», які швидше нагадують своїм зовнішнім виглядом шапки-вушанки.