Звязати шапку шолом спицями: 96 фото схем для хлопчика, дівчинки, дітей та дорослих. Покроковий майстер-клас із докладним описом

Як зв’язати шапку шолом: моделі для дітей різного віку, 96 фото-ідей. Інструкція з пошиття шапки своїми руками в домашніх умовах

В даний час в інтернеті знайдеться чимало описів для того, щоб вибрати найкращу модель шапочки для своєї дитини. Проте, найчастіше, перевага надається шолому з цілком зрозумілих причин. Це найпрактичніша шапочка, в якій дитині завжди комфортно.

При грамотному виконанні він ніколи не зможе з’їхати ні вбік, ні вперед, а також назад. Крім того, у дитини, щоб вона не робила і, як би не розважалася в холодну пору року, і лоб, і вушка, не кажучи про шию, завжди перебувають у теплі.

А ось просто використання шарфу в цьому не завжди допомагає, особливо коли дитина змушена одягатися самостійно, без допомоги дорослих.

Але в основному таку модель в’яжуть на спицях діточкам молодшого віку, тому що старші діти хочуть носити стильніші шапочки, можливо навіть на шкоду комфорту і теплу.

Такий варіант універсальний, і цілком добре виглядає як на дівчатках, так і на хлопчиках.