Сумка з джинсів: покрокова інструкція, як зробити своїми руками по викрійках сумку зі старих непотрібних джинсів, 107 фото-ідей

Сумка з джинсів своїми руками поетапно: майстер-клас з порадами, викрійками та оригінальними ідеями дизайну (107 фото)

При наведенні ладу в гардеробі у більшості модників перебуває безліч старих речей, які не актуальні в нинішньому сезоні. На особливу увагу заслуговують вироби з джинси. Блікло забарвлення, деформація форми є основними причинами, з яких утилізують вироби.

Фахівці не рекомендують викидати моделі із щільного матеріалу. Деякі вироби виконують із якісного текстилю, який можна використовувати для пошиття стильного аксесуара.

З нього виходять міцні сумки, які можна використовувати для зберігання різної дрібниці або застосовувати для особистих цілей. У цьому матеріалі ми поговоримо про способи пошиття простого виробу, основою якого є використання джинсової тканини.

Завдяки готовим формам творчий процес не доставить складнощів для початківців. Для роботи попередньо необхідно підготувати кілька інструментів та витратних матеріалів. Для декорування можна використовувати намистини, стрази або набір акрилових фарб.