Люневільська вишивка для початківців гачком: основи техніки + фото та покроковий майстер-клас із простими схемами

Люневільська вишивка для початківців: як зробити та як почати? Фото, схеми, основи техніки, матеріали та інструменти

Деякі майстрині просто люблять створювати хитромудрі мережива, використовуючи тонкі нитки, квітчастий бісер від різних виробників, блискучі паєтки і багато іншого.

Більш того, кожна з них може похвалитися декількома власними візерунками чи унікальними авторськими виробами. Саме для цих майстринь буде просто обов’язковим дізнатися про унікальну французьку техніку вишивання за допомогою спеціального гачка!

Що таке люневільська вишивка

Батьківщиною люневільської вишивки прийнято вважати витончену Францію, проте, походить вона родом із Стародавньої Індії. У чомусь мистецтво цих двох країн є походом між собою.

Основна відмінність полягає тільки в способі подачі бісеру, блискіток та паєток.

    Вважається, що цей вид рукоділля можна віднести до відносно легких напрямків у рукотворному мистецтві. В основі вишивки є вміння застосовувати тамбурний стібок. Він чимось нагадує традиційні повітряні петлі, які виходять при в’язанні звичайним гачком.
  • Для оволодіння цією майстерністю не повинно піти багато часу. Іноді особливо уважним майстриням вистачає і однієї години, щоб зрозуміти всі ази.
  • Однак, їх застосування на практиці, так само як і створення малюнків та їх перенесення на тканину можуть вимагати значно більше часу та сил. Головне у цій справі — не опускати руки та продовжувати практикуватися.

У люневільській вишивці добре те, що, незважаючи на її відносну простоту, тут розгортаються величезні простори для польоту фантазії. Ви використовуєте не лише нитки. Ви творите нові поєднання ниток, бісеру, паєток, блискіток, камінчиків та інших аксесуарів.

Засвоївши її, ви можете не тільки бавити вечори за приємною справою для душі, а й почати отримувати за такі вироби гроші. Чому б не монетизувати своє хобі?