Вишивка для початківців хрестиком: покрокова інструкція зі схемами та описом, як навчитися вишивати хрестом та гладдю нитками

Вишивка для початківців хрестиком за схемою поетапно: докладний урок з описом 5 основних стібків для вишивки нитками

Вишивка, як і будь-який інший процес створення чогось нового, є творчим процесом. Не слід обмежувати прояви власної фантазії якимись вигаданими межами, краще займатися цим процесом, не стримуючи себе будь-якими установками, нормами, вимогами.

З володіння знання всього лише пари простих стібків, у вас буде унікальна можливість створити щось нове і досі невідоме, а просту сумку, наприклад, перетворити на справжній витвір мистецтва.

Освоївши лише 6 пропонованих нами професійних стібків, ви гарантовано зможете надати простій дрібниці бездоганну та ексклюзивну нотку.

Прості 6 стібків

Почати варто з найпростішого способу вишивки, який заслужено називається «вишивкою хрестиком». Полягає він у тому, щоб фахівець-початківець намагався, щоб його голка входила в тканину в тій же точці, що й виходила з неї декількома миттю раніше.

Такими методами можна створювати серію класичних стібків хрестиком, причому, як за певною кривою, так і за рівним рядом. Єдиною порадою, яку можна дати у цьому випадку, є проста рекомендація.

У цій ситуації оптимально буде скористатися спеціальним маркером, фарба з якого зникає через деякий час. Особливо якщо заплановано створення ряду основних стібків по кривій лінії.

  • Вишивка хрестиком є ​​найбільш простим способом. Однак при цьому він є однією з найбільш значущих методик. Недаремно вважається, що вишивка хрестиком нерозривно пов’язана з різними віруваннями та навіть обрядами наших предків.
  • Адже з давніх-давен символ хреста був надійним захисником від негативного впливу темних сил. Сам по собі хрест привабливий своєю лаконічністю, проте найбільш магічна його значимість полягає у можливості з його допомогою створювати різні зображення, наділені певним змістом.

  • А привабливість одержуваного зображення безпосередньо залежатиме від кількості хрестиків – чим їх буде більше, тим точніше і краше буде картинка.