Як вшити потайну блискавку: легкий покроковий майстер-клас, як вишити в спідницю із сукнею потайну застібку самостійно

Як вшити потайну блискавку у відкритий шов у спідницю, сукню на спині, штани та наволочку? Вчимося вшивати потайну застібку, 112 фото

Потайні блискавки дуже популярні серед жіночої аудиторії, оскільки вони часто використовуються у сукнях, спідницях та інших елементах гардеробу. Звичайні застібки виглядають громіздко і надто виділяються, а ось потайні — навпаки: вони надають виробу простоти та елегантності.

Потайні застібки роблять шов непомітним та максимально акуратним. Також від традиційної застібки потайна відрізняється тим, що її бігунок розташовується з протилежного боку від зубчиків, які мають можливість бути відігнутими у розгорнутому вигляді.

Цей майстер-клас дозволить вам навчитися тому, як правильно ушивати застібки такого виду у свої вироби. Даний майстер-клас складається з восьми простих кроків, які допоможуть навіть фахівцю-початківцю впоратися з таким завданням, як вшивання потайної застібки.

Окрім цього, у статті ви зможете знайти пристрій самої прихованої блискавки, правила її встановлення, а також особливості унікальної лапки для швейної машинки, призначеної виключно для вшивання такого типу застібок. Також у статті можна знайти інформацію про пристрої та матеріали, необхідні для проведення робіт.