Брошь із бісеру своїми руками (91 фото): покроковий майстер-клас для початківців із шаблонами та трафаретами для роздрукування

Брошка з бісеру, паєток, намистин на фетрі: майстер-клас, як зробити своїми руками + шаблони та трафарети для творчості

Брошь відноситься, напевно, до найстарішої прикраси, яку носили ще в 16 столітті. Мода на цей аксесуар, то йшла, то знову «воскресала» з новою силою.

На сьогодні брошки дуже популярні, як із дорогих матеріалів, так і загальнодоступних сплавів. Наприклад, таких як бісер. Про особливості бісероплетіння брошки буде розказано далі.

Ідеї для створення брошки з бісеру

Виріб може бути будь-якого розміру та форми. Прикрашене поряд з бісером і пір’ям, мереживом і навіть хутром. Або ж іншими матеріалами. Це все на розсуд майстринь. При цьому асортименти бісеру просто вражає.

Кожна майстриня знайде серед нього щось своє. Що ж стосується саме брошки для неї більше підійде дрібний матеріал. Центр виробу прикрашають одним або двома каменями більшого розміру.

Також для виготовлення брошки, крім бісеру, потрібно мати під рукою безліч інших предметів. Про це буде повідомлено далі.> img src=”/wp-content/uploads/wercewxr_10312.jpeg”>

” src=”/wp-content/uploads/wp-content/uploads/wercewxr_10327.jpeg”>


js wercewxr_10334.jpeg”>