Дерева з бісеру своїми руками: покроковий майстер-клас зі схемами плетіння та фото-ідеями для початківців у вигляді бузку, гліцинії, бонсай

Дерева з бісеру для початківців: вчимося плести своїми руками з дроту та бісеру поетапно дерева + фото-ідеї та схеми плетіння

Рукоробство – сфера мистецтва з величезною кількістю різних видів. І одним із таких видів є бісероплетіння. Вперше воно з’явилося у Стародавньому Єгипті, коли почала розвиватися технологія виготовлення скла. Приблизно три тисячі років тому людство навчилося робити скло, і згодом з’явилися великі намистини: їх використовували в прикрасах, одязі єгипетських фараонів, розшиваючи їм костюми та сукні.

Спочатку бісер застосовувався лише як матеріал для нанизування на нитки або для вишивки, але незабаром з нього стали робити окремі вироби. Одним із виробів можна назвати бісерне дерево.

У цій статті ви знайдете безліч ідей щодо виготовлення дерева з бісеру, загальну структуру формування бісерного дерева, а також підготовку для виготовлення виробу.