Вишивка стрічками для початківців покроково: інструкція, як навчитися з нуля за схемами та наборами вишивати троянди або ромашки (127 фото)

Вишивка стрічками для початківців покроково – легкий урок створення картин з атласних стрічок з ромашками, соняшниками та кульбабами.

Всі предмети повинні бути без найменшої вади. Початківцям краще купувати набори для вишивки стрічками. У таких наборах є все, що необхідно для створення унікальної картини.

Важливо зупинитись на виборі готової рамки. Рамки з дерева, без скла підійдуть під будь-який інтер’єр кімнати. На просторах інтернет-магазинів та лавок для рукоділля завжди можна знайти та придбати те, що треба саме Вам.

Якщо Ви вирішили самостійно знайти схему, можна придумати або намалювати. Прийдеться самому вибрати та придбати все. Потрібно мати:

Голки

Без цього інструмента не обійтись. Це найголовніший інструмент. Швейні голки не можна використовувати для вишивання. Необхідні голки з великим, широким вушкам, для зручності та швидкості втягування стрічки. Ширина стрічки визначає розмір голки.

Для легкого проколу канви голка має гострий кінчик. Так для стрічки приблизно вісім міліметрів вибираємо голку номером вісімнадцять.