Квіти з фетру своїми руками: майстер-класи з шаблонами, викрійками, схемами, трафаретами, фото-ідеями та покроковими уроками для новачків

Квіти з фетру своїми руками: добірка з 3 легких майстер-класів з порадами, як зробити чарівну прикрасу з фетру

Прикраси у стилі HandMade вважаються оригінальним типом декору. Для творчого процесу використовують різноманітні види матеріалів, завдяки яким вдається отримати незвичайний аксесуар.

Професійні майстри часто використовують фетр. Тканинна основа дає можливості створення гарної брошки, незвичайних шпильок або об’ємних обідків. Вироби допоможуть урізноманітнити щоденний образ та зробити його неповторним.















Об’ємні квіти з фетру виглядають оригінально та стильно. Їх можна використовувати для прикраси сумки, одягу та зачіски. У цьому матеріалі ми зібрали прості способи створення квіткових композицій із вовняного матеріалу.













img src=”/wp-content/uploads/wercewxr_3727.jpg”>






Що таке фетр

Він є повстю, яку виконують з вовни кози та плюшевих кроликів. В результаті одержують нетканий текстиль. Деякі види фетру виготовляють із певних пропорцій синтетичних ниток та натуральної вовни. Такий матеріал виходить жорстким на дотик.

  • Випуклі текстури досягають за певного плетіння синтетичних волокон. Завдяки ним елементи добре зчіплюються один з одним.
  • Для створення фетрових квітів рекомендують використовувати моделі зі штучними компонентами.
  • Придбати фетр для створення квіткових композицій можна у будь-якому відділі для рукоділля та творчості.
  • Велика палітра кольорів і фактури дозволяють створити незвичайні вироби.
  • Наприклад, товщина листа може досягати від 2 до 3 мм. Довжина варіюється від 30 до 45 см.






У процесі вибору відтінків важливо виявити власну фантазію. Робочий процес безпосередньо залежить від креслення виробу та грамотного поєднання кольорів.

Наприклад, деякі майстри вважають за краще використовувати готовий матеріал, поверхня якого прикрашена квітковим орнаментом. Інші рукоділки віддають перевагу незвичайним комбінаціям і яскравим відтінкам.