Красиві шви голкою вручну для обробки краю: техніка виконання для початківців на основі петельного шва (для маскування дірки)

Красиві шви голкою вручну для обробки краю: різновиди декоративних стібків для шкіри, фетру та трикотажної тканини.

Шви ручної роботи активно застосовуються для кастомізації одягу, у тому числі верхнього, обробки домашнього текстилю і дозвілля для маленьких дівчаток і підлітків, які намагаються навчитися красиво шити.

Шов «Назад голкою»

Це найміцніший з ручних стібків, і ті, у кого немає швейної машини, можуть легко замінити її за допомогою шва «назад голкою».

Створення шва лівою рукою: ви шиєте зліва направо (як для стібка), але просмикніть голку в ЛІВУ точку виходу нитки на лицьовій стороні тканини. поверніть голку праворуч, рухаючись ВПРАВО, а потім виконайте ще один стібок «назад», тобто вставляючи нитку туди, де закінчується попередній стібок.

Для правої руки: шити необхідно праворуч наліво, але просуньте голку ВПРАВО від точки виходу нитки на лицьовій стороні тканини. поверніть голку праворуч, рухаючись ВЛІВО, а потім виконайте ще один стібок «назад», тобто вставивши нитку туди, де закінчується попередній стібок.

На перший погляд, зворотний шов виглядає як лицьовий, вишитий в обох напрямках. Однак при більш уважному розгляді видно, що зворотний шов набагато пластичніший.