Вязання гачком серветок: схеми для початківців з описом. Вчимося вязати прості та красиві обідні серветки незвичайної форми

В’язання серветок гачком: фото приголомшливих варіантів ажурних серветок незвичайної форми з покроковими схемами в’язання

Витончені білі серветки для багатьох пов’язані з теплими спогадами з дитинства. Вони були невід’ємною частиною інтер’єру, створювали домашню атмосферу затишку. Довгими осінніми вечорами сім’я збиралася за круглим столом. Бабуся чи мама розкладала серветки, діставала частування в кришталевих цукерницях, розливала чай.

Мережні орнаменти серветок використовуються і в сучасному декорі. Якщо ви хочете додати до свого будинку цікавих декоративних елементів, варто вивчити техніку в’язання.

Багато хто наголошує, що сам процес допомагає впоратися з нервовою напругою, розвиває моторику рук і позитивно впливає на нервову систему людини.Якщо ви починаєте вивчати процес в’язання серветок гачком, варто визначитися зі способом в’язання, підібрати матеріали і розібратися в схемах виробів.

На просторах інтернету доступна велика кількість готових схем різного ступеня складності.

У них використовуються позначення для опису кожного кроку. На всіх доступних схемах петлі позначені символами.