Як звязати килимок для підлоги: 105 найкращих схем для початківців з фото та покроковим описом, як зробити своїми руками

Як зв’язати килимок (підлога) для підлоги гачком зі старих речей або ганчір’я? Поетапне керівництво зі 105 схемами та фото візерунків

Килимок — простий виріб, який можна виконати навіть початківцям рукоділки. Він може бути пов’язаний із різноманітними матеріалами, мати різне призначення.

Затишні половички та килимки створювали ще наші бабусі, але зараз можливості розширилися. Сучасні вироби з легкістю замінять дорогі перські килими, неймовірно прикрашаючи інтер’єр. Залишилося навчитися в’язати їх, акуратно виконуючи роботу.

Види в’язаних килимків

Пов’язати своїми руками можна різні килимки. Це варіанти для прикраси інтер’єру або для виконання заданих функцій.

Вони можуть бути маленькими або великими, являти собою різні геометричні фігури або мати складну форму. Килимки можуть виконуватися з ниток різних товщини, фактури, складу, кольору.

Популярністю користуються такі варіанти виробів:

  • Пов’язані з трикотажної пряжі;
  • Виконані з поліефірного шнура;
  • Створені з джуту.

Кожному варіанту притаманні свої характеристики, плюси та мінуси. Початківці майстрині воліють в’язати прості круглі, квадратні або прямокутні вироби.Речі з мотивів або складових деталей створювати складніше, але вони можуть бути цікавішими на вигляд. В’язані килимки можна використовувати в будь-якій кімнаті, особливою популярністю вони користуються для дитячих, спалень, ванних.