Сидіння гачком: схеми вязання чохлів на табурет або стільці своїми руками. 126 фото-прикладів квадратних сидів у цікавій техніці

Сидіння гачком (на стільці або табурети): майстер-клас з в’язання декоративних в’язаних чохлів для дому в техніці плетіння

Потрібен гачок №4 або іншого діаметру, залежно від товщини нитки пряжі, ножички та пряжі. Кількість та колір пряжі на вибір учениць.

Початок в’язання гачком січки

Набирають десять ніжних петель. Першу закрутку не затягуємо, щоб у неї замкнути колечко сполучної петлі. Далі набираємо три рукодельні вушка, які будуть першою колоночкою.

Накидають у серединку ще двадцять три колонки, у результаті одержують двадцять чотири. Доходимо до кінця рядка, і в третю петельку приєднуємося замикальною кільце.

Наступний ряд

Наново набираємо стовпчик з трьох вушок, наступну петельку під дві петлиці, зв’язуємо дві колонки. Одна колонка, що йде слідом, знову вузлик під дві петлі. І так далі чергуємо, один стовпчик з двома, по колу до кінця ряду. Потім з’єднують у третє вушко.

Тепер в’яжуть п’ять закруток, пропускають дві колонки в один вузлик. І там, де перший стовпець, приєднують стикувальним вузлом. Знову набирають п’ять вушок. І пропускають, де було дві колоночки, в першу та в третю вершину протягують сполучну петельку.

Знову в’яжуть п’ять ніжних вушок.Пропускають дві колонки в першу маківку і там де був один стовпчик по дві петлиці приєднуються.

І таким чином пров’язують до кінця рядка і з’єднуються з тим закруткою, звідки починали.