Філейні візерунки гачком (105 фото): схеми вязання візерунків для новачків з поетапним описом створення літніх суконь, тунік та кофтинок

Філейні візерунки гачком – для літньої сукні та кофточки: більше 35 схем з уроками, як зв’язати філейний візерунок своїми руками

Філейне в’язання – популярний у новачків спосіб створення візерунка. Він не вимагатиме від майстра високої майстерності. Вироби можна створювати, використовуючи готові схеми та описи. Робити свої візерунки самостійно нескладно. Для цього не потрібно виконувати багатоетапні розрахунки. Основою малюнка для філе в’язання легко стане схема для вишивки або жаккарда.

Навіть власноруч поділити будь-яку картинку на клітини теж можна. Щоправда, у в’язанні цим способом є свої нюанси, з якими треба заздалегідь познайомитися.

Що в’яжуть філейними візерунками

Існує стереотип, що з використанням філейних візерунків в’яжуть лише аксесуари для дому: фіранки, скатертини, серветки. Цей спосіб в’язання правда популярний до виконання цих виробів. На цьому можливості застосування техніки не обмежуються.

  • Присутні філейні візерунки можуть бути на кофтинках, сукнях, туніках та багато іншого. Найчастіше це речі вільного крою.
  • З використанням філійного в’язання можна створювати вироби не тільки для дорослих, але і для дітей.

Більше такі візерунки підходять для жінок.Предмети гардеробу у філейній техніці виходять легкими, повністю не закривають тіло.

Вони можуть бути верхнім ошатним шаром одягу, а під нього нерідко потрібен базовий чохол.