Візерунки для кофти спицями: схеми красивих ажурних візерунків з описом для початківців + майстер-клас, як вязати їх зверху донизу (100 фото)

Візерунки для кофти – уроки для в’язання спицями: ТОП-100 рельєфних простих та складних візерунків з покроковою інструкцією щодо їх створення

Пов’язані своїми руками речі – особливі, у них закладено творчу енергію, це й привертає увагу оточуючих. В’язання дає можливість фантазувати з малюнками та візерунками, підбирати пряжу, орієнтуючись на свій смак та уподобання.

Кожна майстриня, що освоїла ази в’язання, бажає якнайшвидше приступити до виготовлення оригінальної моделі, будь то шарф або кофточка. Починати слід з нескладних візерунків і поступово набираючись досвіду переходити до більш хитромудрих.

Культура в’язання візерунків для кофти

За часів, коли Інтернет був розкішшю і доступний був лише обраним, мами та бабусі збирали вирізки з газет та журналів із різними схемами в’язання.

Їх дбайливо зберігали і передавали один одному у спадок, щоб кожна майстриня могла створювати своїми руками унікальні речі для своєї сім’ї.