Жакардовий візерунок спицями: схеми та покрокова інструкція для новачків, як вязати гарний візерунок для рукавичок, шкарпеток, светра та іншого одягу

Жакардовий візерунок спицями – покрокове посібник зі створення стильних двоколірних і одноколірних візерунків своїми руками

Особливості створення жаккардового візерунка за допомогою спиць

В останні роки все більшого поширення набувають жаккардові візерунки, створені за допомогою спиць. Найважливіше мати чітке уявлення про особливості в’язання найбільш поширених варіантів.

Особливості жаккардових візерунків

Варто відзначити, що візерунки подібного типу актуальні протягом тривалого часу. При цьому, порівняно з багатьма іншими різновидами, вони не втрачали популярності у певні періоди.

Основні зміни стосувалися лише поєднання тематики та основних візерунків. Жакардовий візерунок – це певна техніка плетіння, при якій завдяки чергуванню ниток виходить формування специфічного візерунка.

Щоб зв’язати певну річ, необов’язково знати складні візерунки, оскільки полотно створюється за допомогою панчохового візерунка.

Найбільш поширеними варіантами:

  1. Візерунок у формі курячої лапки.
  2. Зигзаоподібний візерунок.
  3. Двосторонній жаккард.
  4. Лінивий візерунок


У більшості випадків, особливо, якщо йдеться про майстрині-початківців, спочатку необхідно пов’язати кілька різновидів, щоб зрештою визначитися з тим, який саме варіант підходить найбільше (як за технікою плетіння, так і на підставі отриманого результату).