Візерунок шишечки спицями: майстер-клас, схеми вязання, фото з описом, інструкції, прості та складні приклади візерунків, техніка виконання

Візерунок шишечки – ТОП-5 варіантів виконання зі схемами. Майстер-клас, як в’язати прості та складні візерунки шишечкою (130 фото)

Шишечки називають популярним додатковим елементом, який використовується для в’язання різних речей спицями. Варіант виглядає яскраво та оригінально. Шишечки можна розташовувати в різних місцях виробу, їх в’яжуть окремо та групами.

Вони можуть збігатися за кольором із фоном або виділятися на ньому. Будь-який виріб, прикрашений шишечками, буде виглядати цікавіше. Використовують їх на різних виробах, а виконання не потребуватиме високого рівня майстерності.

Принцип формування шишечок спицями

У в’язанні шишечка є опуклою освітою, що височить на тлі звичайного рівного полотна. Це рельєфний елемент із розвитку пряжі. Для отримання шишечки спицями необхідно з однієї петлі вив’язати 3 та більше.

Отримана одиниця може мати різний зовнішній вигляд, який залежить від структурної пишності, що використовуються пряжі та спиць. Враження від шишечки також може складатися через особливості візерунка, в якому вона використовується.