Як вязати спідницю спицями для жінки: візерунки, схеми, фото та покроковий опис з майстер-класом для початківців

Як в’язати спідницю для жінок від А до Я: ажурну, теплу або літню, пряму, олівець, сонце.

На питання, який із предметів жіночого туалету є найбільш актуальним і користується популярністю нині, відповіддю буде спідниця. Причому, часто представниці прекрасної статі воліють носити в’язані варіанти, тим більше, якщо оригінальна модель зроблена своїми руками за допомогою звичайних спиць і пряжі.

Якщо говорити про вимоги модних тенденцій, то таку річ прийнято мати у своєму гардеробі навіть не одну, а кілька. Вони можуть відрізнятися як своїм фасоном і кольором, так і довжиною.Пропонуємо на вибір кілька нескладних моделей, на виготовлення яких знадобиться небагато часу, зате задоволення під час примірювання та носіння буде відмінним очікуваним результатом.


Коси на спідниці

Якщо навіть у когось є думка, що зимовий варіант спідниці виглядає досить нудно, то модель з оригінальними красиво розташованими косами, здатна докорінно змінити таку виставу.

Вийнявши на спідничці найкрасивішу панель, можна буде з гордістю сказати, що нудно не було ні під час роботи, ні тепер, коли жінка ловить захоплені погляди.

Спочатку необхідно провести необхідні виміри, за якими зняти форму зі схеми:

  • Всі розміри вказані в дюймах, тому при визначенні розмірів слід враховувати, що дюйм дорівнює двом з половиною сантиметрів. Викрійки є для розмірів по колу стегон на тридцять, тридцять чотири тощо до п’ятдесяти дюймів;
  • Потрібно обхват по лінії талії занижений;
  • Довжина спідниці відповідно до обхвату варіюється від шістдесяти шести до сімдесяти одного сантиметра.

Спідницю в’яжуть відповідно до опису, а також виконаної викрійки. Візерунок виконується за наведеною схемою. Сама робота починається з верхньої частини, поступово спускаючись донизу.

Це суттєво полегшує процес. Крім того, у моделі передбачено мінімум швів. З таким виробом чудово справляються навіть початківці рукоділки.