Спідниця-олівець своїми руками покроково: як пошити? Інструкція з фото та описом для початківців + 25 популярних моделей з викройками

Спідниця-олівець своїми руками від А до Я! Детальна інструкція, як пошити з викройкою і без, із завищеною та звичайною талією спідницю

Спідниця-олівець має бути в гардеробі кожної офісної модниці. Таку спідницю дівчаткам шиють уже у старших класах, коли необхідно прищепити дитині смак та почуття ділового стилю.

Якщо знати деякі нюанси, то таку спідницю може пошити і швачка-початківець, причому як з побудовою викрійки, так і без неї.


Моделі спідниці-олівець

Суворий фасон із чіткими лініями насправді відкриває варіацій – з обробкою мереживом, блискавками, ґудзиками та рельєфами. На жінок з гарною фігурою виграшно виглядатиме спідниця без пояса, яка візуально подовжить фігуру, а ось жінкам плюс-сайз потрібен пояс.

Наймодніший тренд – завищена талія без пояса, що особливо добре поєднується зі строгими водолазками та класичними блузками офісного стилю. Також спідниця-олівець має на увазі звуження до низу.

Звуження спідниці ви теж робитимете на свій розсуд, наскільки вузькою ви хочете її бачити. Спідниця-олівець має бути ззаду з розрізом, інакше ви не зможете нормально ходити.

    Така спідниця може бути як довгою, так і короткою, але найефектніше виглядає у варіанті міді – трохи довше коліна. Такий фасон чудово підійде діловій жінці у складі ділового костюма.
  • Кольори зимових моделей зазвичай вибирають класичні — чорний, синій, темно-сірий, темно-зелений, з малюнком у поясі чи клітці. Літні спідниці не мають обмежень за квітами та мотивами – вони можуть бути веселими, з квітами або горошком.

Ідеальна «Носійниця» такої спідниці — дівчина типу перевернутого трикутника або з прямокутною фігурою, але досить струнка.

Справа в тому, що силует спідниці-олівець привертає увагу до стегон, підкреслюючи при цьому талію. Тому дамам з пишними стегнами від цього фасону краще відмовитись.