Вишивка знаки зодіаку у схемах: хрестом, бісером, атласними стрічками, гладдю. Покроковий майстер-клас із уроками по місяцях

Вишивка знаки зодіаку (110 фото + схеми): овен, тілець і близнюки, рак, лев, діва, ваги, скорпіон, змія, стрілець, козеріг, водолій, риби

Завжди чудово виглядає одяг та предмети побуту з ручною вишивкою. Трохи недбалий, нерівний стібок утворюється скрученою ниткою, різним натягом, трохи неправильним рухом голки, але варто трохи потренуватися і робота починає ідеально виходити.

Один із візерунків, яким можна розшити бандану, рюкзак, покривало, це вишивка знаки зодіаку. Схеми візерунка та майстер-клас допоможе швидко та акуратно зробити невелику емблему, величезний логотип, канву та справжню картину.

Техніка для вишивання знаків зодіаків

Можна працювати у різних техніках, вишити хрестиком, гладдю, бісером, стрічками. Вишивка хрестиком дозволяє створювати візерунки, які поблизу нагадують геометричний безлад, але здалеку натуралістичні, набувають плавних ліній.

Оптична ілюзія робить цей спосіб особливим.

    Існує два варіанти цієї вишивки – звичайний хрестик і болгарський. Звичайний хрестик не повністю закриває тканину, що надає схематичності малюнку.
  • Складається він із двох стібків. З лицьової він виглядає як знак множення з математики або буква «Х».
  • З вивороту утворюються дві паралельні рисочки, схожі на математичний знак рівності.
  • Тобто з обох боків вишивка виглядає акуратно. Це нескладна, зручна техніка, якою можна вишивати великі та маленькі картинки.Болгарським хрестиком тканина практично повністю ховається. Він складніший. Стежков у ньому не 2, а 4. Зовні вони нагадують сніжинку. Всі вони повинні вишиватися в одній послідовності, її потрібно повторювати щоразу, дотримуватися строго, щоб виворітна сторона була акуратною.

Простота та гарний ефект робить болгарський хрестик і звичайний найпопулярнішими видами вишивки серед інших технік.