Як обрізати джинси внизу по-модному з бахромою покроково в домашніх умовах. Майстер-клас із прикладами джинсів з необробленими краями

Як обрізати джинси внизу по-модному в домашніх умовах і чим прикрасити? Інструкція, як укоротити джинси та зберегти прошивку

Кожен сезон приносить новинки у світ моди. Так, 2024 рік – сезон деніму соковитих відтінків та бахроми, коли джинсові скінні, mom-jeans, бойфренди та навіть «банани» прикрашають по максимуму. Крім того, і довжина джинсових штанів має бути ⅞. Саме укорочені джинси з’явилися у всіх колекціях найбільших модних будинків.

Укорочені моделі вважаються універсальним варіантом, який ідеально виглядає як із взуттям на високих підборах, так і з кросівками. Враховуючи тенденцію на укорочені джинси, дизайнери пропонують прикрашати одяг бахромою, робити асиметричні штанини, а також посипати нижній край джинсових виробів фурнітурою та іншими прикрасами.

Придбання модних джинсових штанів – досить витратний захід, тому багато майстрів вирішують питання своїм шляхом: беруть старі джинси і додають їм модних акцентів у вигляді обрізаного краю та бахроми.