Як звязати пальто спицями (40 моделей та схем): покроковий майстер-клас з описом процесу вязання пальто для дівчини та жінки

Як пов’язати жіноче пальто спицями? Детальний майстер-клас для початківців з оглядом кращих фото-ідей + 20 моделей з описом

Красиве, стильне пальто, яке пов’язане своїми руками — чи це не мрія рукодільниць? Але щоб створити щось оригінальне, потрібно підійти до вирішення цього завдання з усією відповідальністю.

І зробити правильний вибір на творчому шляху виготовлення тієї чи іншої моделі: починаючи від підбору нитки до кінцевого результату — готового виробу.

Пряжа для пальта

Нитка для в’язання може бути:

Натуральна

Перше місце займає овеча шерсть, а також шерсть лами, верблюда. Мохер роблять із вовни ангорських кіз. Кашемірову нитку роблять із пуху кашемірових кіз. Також для виробництва високоякісної ангорської нитки використовують пух ангорських кроликів.

  • Вовняна пряжа м’яка і приємна на дотик. Добре зберігає тепло. На ринку представлена ​​величезна кількість такої пряжі. Багата палітра кольорів.
  • Для теплого зимового пальта — одна з найвідповідніших пряж. Проте, така нитка має недоліки. При носінні пряжа скочується. А при неправильному догляді може втрачати форму.
  • Шовкова нитка – ще один вид натурального волокна. Вона найдорожча серед представлених на ринку зразків матеріалу для в’язання.Найчастіше в’язальники поєднують з іншими матеріалами (бавовна, синтетика).

Якщо з’єднати з бавовною, можна використовувати для літнього варіанту пальто. А якщо таку нитку додати до синтетичного волокна, то може вийти чудова модель для весни/осені.

З натуральної нитки ще є бавовна, льон, бамбук. Це пряжі, які можна використовувати для літніх моделей пальто.