Бумагопластика: схеми та шаблони для початківців або дітей. Покрокова інструкція, характеристика, опис різних технік роботи з папером

Бумагопластика: майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення об’ємних фігурок з паперу своїми руками покроково (110 фото)

Ручна робота ніколи не виходить із моди. Частинка душі людини, вкладена у готовий виріб, зберігає тепло та дарує позитив. Особливо це стосується, якщо вироби виготовлені з природного матеріалу – доступного, простого та екологічно чистого.

І паперовий декор займає в цьому ряду лідируючі позиції, допомагаючи розвивати творчий початок і дрібну моторику дітей, створюючи подарунки на дні народження близьким людям, прикрашаючи інтер’єр будинку та багато іншого.

Потрібна виріб у дитячий садок чи школу? Хочеться надзвичайно прикрасити будинок на свято? Квіти з крафтового паперу, сніжинки із серветок, гірлянди з кольорового паперу – список нескінченний.


Ідеї та поради з творчості можна подивитися на сайті та надихнувшись фотографіями перейти від теорії до практики, втілюючи найсміливіші задумки за допомогою багатогранної паперопластики та майструючи найоригінальніші вироби своїми руками.