Киригамі для початківців (135 фото): прості схеми та шаблони для вирізання з паперу листівок, тварин, метелика, кораблика

Киригамі для початківців: докладний опис техніки від А до Я! Урок з вирізування з паперу для дітей та дорослих (135 фото)

Почувши слово киригами, не всі зрозуміють про що йдеться. Побачивши результати цього виду творчості, багато хто захоче навчитися робити це своїми руками. Дивлячись на шедеври киригами, мимоволі наштовхуєшся на думку, що це неймовірно складно.

Це не зовсім так. Головне зрозуміти принцип роботи. Далі піде тренування навичок. Після цього можна вже говорити про створення чогось чудового, що врізається на згадку.

Киригами називають нескладною, маловитратною технікою рукоділля, але без уважності, акуратності тут не обійтися.

Суть кірігамі

Під киригами розуміють незвичайну творчість, яка іноді називається різьбленням по паперу. Назва техніки схожа на орігамі.

  • Справді, обидві майстерності прийшли з Японії. Якщо в орігамі папір тільки складають, отримуючи цікаві фігурки, то в кірігамі результату досягають за допомогою різних впливів, найважливішим з яких є вирізування.
  • Класичним варіантом є паперова архітектура. З паперу створюють подобу будівель. Використовують єдиний аркуш паперу, що обходяться без клею та інших матеріалів.
img src=”/wp-content/uploads/wercewxr_8936.jpg”>


На основі киригами розроблено інші методики паперової творчості, наприклад, pop-up або вирізання листівок з об’ємними фігурами всередині. Часто ці техніки ототожнюють одна з одною, замінюючи сенс кожної.