Монотипія: опис простої техніки малювання картин для дітей гуашшю та аквареллю. Фото кращих прикладів у пейзажному та нетрадиційному стилі

Монотипія (100 фото): техніка малювання аквареллю або гуашшю для дітей та дорослих з описом, що таке + приклади кращих картин

Малювання для дітей – чудовий спосіб розвиватися, освоювати щось нове. Для збереження інтересу до діяльності, можливості займатися творчістю з малюком будь-якого віку не потрібні особливі здібності.

Існує безліч різних технік, які доступні для кожного. Монотипія – один із таких варіантів. Це проста, але незвичайна методика. Освоїти її можуть діти 4-5 років. Для дорослих варіант також може бути цікавим.

Користування монотипією

Будь-яка людина, яка займається малюванням, мимоволі захоплюється процесом. Це творча діяльність, що допомагає розвивати фантазію, мислення. Практикувати незвичайні техніки малювання цікаво дорослим та дітям.

Для малюків це ще чудовий спосіб досягти наступних корисних результатів:

  • Поліпшити розвиток дрібної моторики, мислення, мови;
  • Допомогти виробити посидючість, наполегливість, дисципліну;
  • Удосконалити поняття форми, кольору.

Для будь-якої практики монотипії стане можливістю отримати нові знання, займатися творчістю. Ще хороший спосіб заспокоїти нервову систему.

Заняття допоможе упорядкувати думки, емоції. Ця техніка малювання дозволить не лише виявити уяву, а й винайти щось нове, подивитися на звичні предмети з іншого боку.