Азіатський колосок спицями та гачком: схема вязання кардигану з фото-прикладами кращих моделей та докладним описом техніки.

Азіатський колосок: як правильно в’язати? Опис техніки з фото-прикладами, майстер-клас з виготовлення об’ємного візерунка.

Починаючи в’язати, зазвичай людина вибирає шапки, жилетки, дитячий одяг або на ляльку — те, що можна швидко зв’язати і що не складно, знадобиться у будь-якому випадку. На практиці виявляється, що тільки шапок можна вив’язати мільйон і з кожної доведеться покорпіти, освоюючи особливості тієї чи іншої моделі. В’язаний верхній одяг здається найскладнішим, що можливо. Ще б пак!

Припустившись помилки в розрахунках на пару петельок, можна в результаті перев’язувати величезну деталь, як десять шапок. Не щастить так, щоправда, рідко, адже в’язання це не шиття. Будь-яку неточність простіше виправити, оскільки тканина створюється, а не закуповується з необхідним метражем. Гарантований успіх, якщо куплено гарну пряжу і обрано вдало візерунок.

Потрібні нитки, що не розтягуються і не втрачають кольору, — акрил, дитячий акрил. Сумішова, натуральна пряжа коштує дорожче і може накладати низку вимог щодо правильного догляду за річчю, але в’язати із нею одне задоволення.

Приємні на дотик нитки перетворюються на очах на готову обновку. Що стосується візерунка, для в’язання светра, кофти, пальта, жилета підійде на сто такий варіант, як азіатський колосок.

Він може бути використаний також для виготовлення пледа, ковдри, прикраси взуття та в’язаних домашніх тапочок, мішка для білизни або для подарунків. Шапку також можна за його допомогою вив’язати – бере, боні, кепку та інші моделі.