Як звязати сніговик гачком: схеми для початківців з фото та детальним описом виготовлення веселих сніговиків у вигляді іграшки чи закладки

Як зв’язати сніговик гачком: фото найкращих варіантів зі схемами та уроками! Вчимося в’язати веселих сніговиків своїми руками

Зробіть сніговика гачком, щоб відсвяткувати дух зими! Вся тема святкових прикрас просто ідеально підходить для виконання сніговика гачком, тому що він створює дуже святкову та живу атмосферу у вашому домі.

Хто не хоче, щоб їхній будинок виглядав приголомшливо під час канікул? Вас буде відвідувати так багато людей, і це просто єдина пора року, коли вам доведеться так багато прикрашати.Кухонний рушник у вигляді сніговика

Уявіть, як ви входите до своєї кухні святковим ранком і бачите цей щасливий рушник зі сніговиком, що просто висить на ручці мікрохвильової печі. Ви також можете додати ці снігові особи до своїх прихваток для в’язання гачком.

Чи не скрасить це ваш день? Це змусить вас почуватися радіснішим і подарує позитивний настрій. Кухонний рушник «сніговик» можна використовувати, щоб вийняти випічку з мікрохвильової печі, не обпалюючи рук! Рушник пов’язаний із щільною пряжі.

Необхідно взяти білу щільну пряжу 140 грамів. Готовий розмір: 18 x 27.

Пров’яжіть ланцюжок із 36 петель із білої пряжі та пров’яжіть прямокутник – це тіло сніговика. Закрийте петлі. Пров’яжіть ланцюжок з 10 петель і з’єднайте в кільце, не натягуйте туго.

У кожному наступному ряду додавайте рівномірно по 10 петель доти, доки не досягнете необхідного вам розміру. Пров’яжіть з іншої пряжі на обличчі сніговика очі, ніс, посмішку. Прив’яжіть зверху над очима трикутну зелену шапку. Рушник готовий!