Як звязати зайчик гачком з довгими вухами? Покроковий майстер-клас з добіркою найкращих безкоштовних схем з описом для початківців

Як пов’язати зайчик гачком з довгими і короткими вухами з нуля за схемою поетапно? Інструкція з описом техніки виготовлення

Що таке іграшки? Це насамперед безтурботне дитинство, що залишилося у пам’яті приємним спогадом. І десь у глибині душі кожного живе, насамперед маленька дитина, яка вірить у добру казку.

Адже саме цим можна пояснити пориви рукоділниць, які створюють іграшкових героїв для власної колекції, як подарунок рідним і близьким і на продаж.

На сьогодні дуже популярні в’язані іграшки гачком. А в чому особливість цього рукоділля буде розказано далі.

В’язання зайки гачком

Цей вид творчості бере свій початок із далеких часів життя племен Південної Америки. Саме там, на думку істориків, зародилося в’язання таким інструментом.

І застосовувалося для з’єднання прикрас. Далі, наслідуючи історичні джерела, рукоділля завоювало Аравію, потім Тибет та Іспанію. Після цього про в’язання гачком почули в Китаї, де вперше почали в’язати таким методом іграшки.

  • А, вид в’язання на сучасний маневр вже виник у 19 столітті. Але він трохи відрізнявся тим, що для рукоділля використовувалися тонкі гачки. А полотно натягували на основу. Під полотном були нитки.
  • Гачком же простягали ниточки над полотном. З’єднуючи нитку таким чином один з одним. Наприкінці робочу нитку пропускали через початкову петлю, створюючи ланцюжок.

Особливу заслугу в написанні перших посібників з в’язання гачком відносять до Мадемуазель Рієго де ла Бланшардьє. Її опис цієї творчості ще називають ірландським мереживом.

Що ж стосується Росії, в’язка за допомогою гачка стала відома там два століття тому. Цим методом створювали, як правило, мереживні полотна, прикрашаючи їх вишивкою хрестиком та візерунками ткацтва.