Як звязати іграшку амігурумі: покрокові схеми та уроки з описом для початківців + фото готових моделей

Як зв’язати гачком іграшку своїми руками – ідеї для новачків: вчимося робити зайчика, ведмедика, жабка або тигреня, 100 фото
Якщо ви вмієте в’язати і маєте хоча б невеликий досвід у пров’язуванні прямі та непрямих полотен, вас можна порадувати – ви вже готові зв’язати свою першу іграшку!

Замість складніших моделей (наприклад, тих самих светрів або кофт) присвятіть свій час створенню акуратного милого дива.

В’язані іграшки або амігурумі – що краще

Дуже часто разом із першим запитом інтернет видає нам величезну кількість статей із деякими амігурумі. То як правильно? Справа в тому, що і в’язані іграшки, і амігурумі мають на увазі те саме.

Хіба що в другому випадку є деякі більш яскраво виражені характерні риси.

Витоки даного мистецтва створення іграшок з пряжі ведуть нас у країну вранішнього сонця. Навіть переклад самого слова в дослівному перекладі означає «в’язане-загорнуте».Особливості амігурумі

Зазвичай іграшкам надають форму милих тварин, непропорційних мультяшних чоловічків, предметів рукотворного та нерукотворного світу, які олюднюють, пришиваючи їм очі та за потребою руки та ноги. Такі вироби ідеально впишуться в атмосферу будь-якого інтер’єру, але найбільше вони припадуть до душі, звичайно ж, діткам.

Щоб у вас вийшла справжня амігурумі, вам потрібно орієнтуватися на такі критерії:

  • Привабливий вигляд;
  • Використання строкатих, різнокольорових ниток;
  • Малі непропорційні розміри.