Гумка спицями: як звязати своїми руками, яка не розтягується? Схеми англійської, італійської та американських гумок для шапочки

Гумка спицями: техніки, схеми, приклади готових виробів. Поради, як зв’язати резинку для кардигану та шапки, щоб не розтягувалася

Для багатьох любительок в’язання гарна та рівна гумка здається недосяжною мрією. Набагато легше впоратися з прямим полотном, коли петлі на спицях не доводиться постійно чергувати, і навіть одна помилка здатна порушити загальний вигляд виробу.

Дослідні майстрині зберігають у запасі маленькі секрети, а також багато способів в’язання еластичного полотна, яке називається гумкою.

Причини нерівностей

Іноді причина того, що пов’язана гумка не виглядає рівною, знаходиться в неправильному виборі пряжі. Але сама специфіка точного підрахунку петель, що чергуються, протягом всієї ширини в’язання також сприяє зміні щільності в різних ділянках полотна.Практика показує, що при в’язанні на двох спицях петлі постійно змінюються місцями при кожному новому ряді, а при використанні кругових спиць процес рівно йде в одному напрямку.

Таким чином, для тих майстринь, які часто плутаються у підрахунку петель при в’язанні гумки, вибір кругових спиць може стати вирішенням проблеми.