Візерунок рис спицями: як вязати правильно за схемами з описом для початківців? Вчимося вязати своїми руками гарний малюнок

Візерунок рис спицями: ТОП-5 моделей в’язання перлинного візерунка по колу спицями. Безкоштовні схеми та майстер-клас із простими уроками

В’язані речі – це завжди красиво, стильно, затишно та актуально. Необов’язково купувати такий предмет гардеробу у магазині. Палантин, шарф, рукавиці і навіть жилет можна зв’язати самостійно. Існує безліч варіантів в’язання.

До них і належить візерунок «рис», який створюється з допомогою спиць. І підходить навіть початківцям рукоділкам. Докладніше про малюнок «рис» буде розказано далі.

Характеристика візерунка рис

«Рисинку», як ще називають цей візерунок, плести досить просто. Для цього змінюються виворітні та лицьові петлі лише у різних комбінаціях. Від цього візерунок щоразу трохи різний, але загальний вигляд малюнка все ж таки зберігається.

Тому новачки можуть також взяти до уваги цей візерунок.

  • Усього налічується 6 варіантів такого візерунка. Перші 4 становлять двостороннє в’язання. Тобто. малюнок з обох боків той самий.
  • Одностороннє в’язання представлено 5 варіантом. І 6 відноситься також до одностороннього, але двоколірного в’язання.
  • Останній застосовується переважно для створення пальто, жакетів, суконь. Особливість того, що для в’язання використовуються товсті нитки.