Обємна коса спицями з покроковими схемами вязання для початківців. Техніка створення красивих візерунків кіс для різних речей, 145 фото

Об’ємна коса спицями: простий посібник з в’язання кіс різних видів своїми руками. Алгоритм створення коси з 12 та 18 петель

Сьогодні рукоділки мають у своєму розпорядженні незліченну кількість візерунків усіх часів та народів. Існує багато технік: як працювати зі спицями, з гачком, з вилкою тощо. Однак, для кожного інструменту є своя класика, яка робить вибраний вид в’язання найвідомішим.

Для в’язання спицями це всілякі джгути та кіски. Вони виглядають дуже мило та мудро. Більше того, вони самі говорять про рівень і навички майстрині, адже далеко не кожна в’язальниця-початківець зможе впоратися з переходами петель без натренованих рук.

Усі необхідні схеми читаються досить легко, адже насправді коси в’яжуться лицьовою гладдю. З їх допомогою можна додати фарб та потрібного об’єму будь-якому виробу. Більш вишукано та витончено виглядають аксесуари, прикрашені джгутами.