Шиття з клаптів тканин для початківців: прості техніки, ідеї, схеми та шаблони для клаптевого шиття. Безкоштовний майстер-клас з пэчворку

Шиття з клаптів тканин для початківців: основи клаптевого шиття з обрізків різних тканин + фото, що можна зробити своїми руками

Нескінченність кольорових елементів, геометричних форм, фантазії, творчості та нотки романтики. Все це шиття з клаптів. Техніка, винайдена в Америці в 60-х роках для максимального використання обрізків тканини, стала по-справжньому модною серед рукоділок.

Сучасний тренд рукоділля

З клаптів шиють ковдри, чохли на подушки, килимки та багато іншого. Цей інструмент пропонує так багато можливостей для створення унікальних та оригінальних об’єктів у стилі ретро. За допомогою техніки клаптевого шиття або печворка можна створювати нескінченну кількість творінь і задіяти всю свою творчість та уяву.

Різні кольори, клапті геометричні форми та різноманітних візерунків зшиваються разом, щоб створювати унікальні та індивідуальні об’єкти.

Ця різновид творчості настільки популярна, що виробники швейних машинок випускають модифікації спеціально для клаптевого шиття або пропонують спеціальні пристосування до звичайних машинок.

Якщо ви новачок, не хвилюйтеся, просто купіть необхідний матеріал для початку і слідуйте деяким простим інструкціям, щоб отримати хороші результати.