Вязання бриош спицями: покроковий опис техніки + схеми створення красивих візерунків для початківців, 120 фото-ідей

В’язання бриош своїми руками: поетапне навчання техніки в’язання. Легкі та прості уроки зі створення незвичайних візерунків (120 фото)

Великою популярністю, як серед майстринь високого рівня, так і любителів рукоділля, користується досить нова, але від цього не менш популярна техніка в’язання, яку називають бриоша.

Це в перекладі рідною мовою звучить як «стібки бриош». В основі закладено методику пров’язування петельок, як у «англійській гумці». У процесі в’язання застосовуються всілякі схематичні зменшення петельок, поряд з додатком, що дає в результаті своєрідний красивий візерунок, схожий на химерні вигини ліній.

Особливості техніки в’язання бриоша

Для в’язання практично завжди застосовують не одну нитку, а дві. Причому їх колір може як збігатися, так і контрастувати. В’язка має унікальну відмінну особливість – вона двостороння, тобто малюнок і з того й іншого боку однаковий, а кольори розподіляються в обох випадках по-різному.

  • Полотно при виконанні подібної техніки відрізняється рідкісною еластичністю, що оцінять ті, кому пощастить мати таку річ.
  • Вона не тільки двостороння і тепла, але й дуже гарно виглядає.
  • Цей варіант просто ідеальний, як для виконання шапок, так і шарфів, а також рукавичок і рукавичок поряд з шалями.Освоюється в’язання краще тими майстрами, які вже навчилися справлятися з технікою вив’язування нескладних візерунків, тоді не стане великою проблемою розібратися і з технікою виконання бриоша.

Основні елементи її складаються з накидів, що чергуються з лицьовими та виворітними петлями.

Почати можна з основних візерунків, виконаних у такій техніці.