Манішка гачком: прості схеми з покроковим описом (108 фото). Майстер-клас, як повязати манішку для жінки та дівчинки

Манішка гачком: проста і зрозуміла інструкція з фото, та схемами в’язання манішки для жінки, дівчата, чоловіка та дитини

Манечка – це красивий та стильний елемент одягу, який за допомогою невеликих зусиль можна створити самостійно. Цей аксесуар особливо актуальний у холодну пору року, коли похмура погода на вулиці та сильний вітер загрожують здоров’ю людини.

Щоб зв’язати манішку, потрібно спочатку приділити час технології та схемам, а також запастися всіма необхідними інструментами та масою терпіння.

Інструменти для в’язання манішки

Інструмент, за допомогою якого створюватиметься цей нескладний елемент гардероба, повинен підбиратися виключно спираючись на зручність та бажання майстра.

Розмаїття інструментів дійсно велике, можна використовувати:

  • Кругові спиці;
  • Набір спиць;
  • Гак.

Останньому приділимо особливу увагу. Розмір та діаметр інструменту повністю залежить від типу пряжі та її товщини. Початківцям у виборі правильного гачка варто спиратися на рекомендації, які залишені на упаковці матеріалу.

Важливо! Зазвичай виробник пряжі або ниток вказує на них не лише основні характеристики та склад матеріалу, а й номери інструментів, які рекомендовані для тієї чи іншої пряжі.