Вязання з поліетиленових пакетів своїми руками: майстер-клас з виготовлення оригінальних речей зі сміттєвих пакетів

В’язання з поліетиленових пакетів гачком – урок рукоділля для дому своїми руками. Робимо килимок, сумку, іграшки з пакетів

В’язання з пакетів з’явилося як спосіб дати друге життя використаній упаковці. У світі давно назріває екологічна катастрофа. Вторинне використання вважається гарною підмогою у вирішенні цієї проблеми.

З поліетиленових пакетів можна створювати різні речі. Спочатку були придумані килимки, але невдовзі з’явилися ідеї створення всіляких речей, корисних у господарстві. Зараз із пакетів в’яжуть навіть предмети гардеробу та аксесуари.
Це деякі види одягу, взуття, сумки. Не треба відставати від моди, намагаючись виявити турботу про природу і обзавестися новою, цікавою річ одночасно.

Популярні вироби з поліетиленових пакетів

Говорити про те, що з пакетів можна пов’язати будь-яку річ безглуздо. Це специфічний матеріал, який має обмежену сферу застосування.При цьому ідей для в’язання з пакетів можна вигадати безліч.

Особливою популярністю користуються такі речі:

  • Килимки на підлогу;
  • Мочалки;
  • Тапочки;
  • Господарські сумки;
  • Кошики для побутового використання.

Ці вироби з поліетиленових пакетів необов’язково мають непоказний, неакуратний вигляд. Якщо докласти достатньо зусиль, то легко вийде гарна стильна річ. Ще вироби з пакетів неймовірно зручні та практичні.